O projektu

Blízko přírodě a do města co by kamenem dohodil...

 

Jedná se o developerský projekt zahrnující výstavbu deseti rodinných domů ve Velké Bíteši, který zastřešuje společnost S.O.K. real, a.s. Lokalita Babinec, která se nachází v severovýchodní části města, je umístěna v ideální poloze vůči centru, ale zároveň i v bezprostředním dosahu přírody. Budoucím majitelům nabízí dobrou občanskou vybavenost a bezproblémovou dopravní dostupnost – velkou výhodou je především napojení na dálnici D1 a snadná dostupnost Brna.

Domy pro lokalitu Babinec jsou koncipovány jako dvojdomy. Jedná se o dvoupodlažní objekty zastřešené plochou střechou s jednopodlažní garáží. Typ garáže je možné v rámci konfigurace vybrat ze dvou variant.

Vzhledem ke sklonu terénu jsou domy vzájemně výškově odsazeny cca o 0,5 m a terasy dvojdomů jsou odděleny opěrnou stěnou zajišťující soukromí a zároveň navazující na oplocení. Optimální velikost jednotlivých pozemků vyžaduje pouze minimální údržbu, ale zároveň poskytuje dostatečnou plochu k relaxaci a odpočinku.

Výstavba probíhá formou „na klíč“ montovanou technologií z železobetonových dílců. Výhodou této technologie je rychlost výstavby, rozměrová přesnost a kvalita povrchů. Tato technologie neumožňuje provádět dispoziční změny, ale v rámci projektu je možné vybírat z konfigurací.

Obdobnou zástavbu ve větším rozsahu realizujeme i v Jihlavě, v lokalitě HANDLOVY DVORY.